Musik:
Tadeáš VěrčákBesetzung:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová (mehr)Staffel(5) / Folgen(204)
Besetzung
Blanka Zdichyncová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Banáni (2023) (Serie)
Lískulka (1998) (Serie)
Adam Ernest
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Tereza Sochorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Malá velká liga (2023) (Serie)
Viktor Dvořák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Vladimír Hrabal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Totems (2022) (Serie)
Vilém Udatný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Pavel Mareš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Allmen (2017) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Ondřej Ruml
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Iveta (2022) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Anežka Rusevová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Jakub Slach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Pavel Trávníček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Martin Bohadlo
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Život je hra (2018) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Roman Šebrle
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie) - Arch.
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Vasil Fridrich
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Naděžda Husáková
Beste Serien:
Doktor Martin (2015) (Serie)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Klára Kovaříková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Rodinné vztahy (2018) (Serie)
Monika Timková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyšehrad (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Petr Florián
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Jana Radojčičová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Přísahám a slibuji (1990) (Serie)
Petra Výtvarová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Hříšní lidé města brněnského (1999) (Serie)