Kamera:
Martin ŠtěpánekMusik:
Hynek SchneiderBesetzung:
Václav Neužil ml., Ivan Trojan, Judit Pecháček, Jan Budař, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek, Michal Dalecký, Marie Doležalová, David Máj, Jan Plouhar (mehr)Folgen(10)
-
Stín kapradiny (E01)
-
Anděl odplaty (E02)
-
Mrtvý lidi (E03)
-
Orchidej na smetišti (E04)
-
Závadová mládež (E05)
-
Dvojboj (E06)
-
Smrt špiona (E07)
-
Rodinná záležitost (E08)
-
Mrtvý muž (E09)
-
1983 (E10)
Inhalte(1)
After a car crash, young cop Filip Marvan wakes up in a town in north Bohemia in the early 1980s. Why did this strange jump back in time occur? Filip joins the local police to try to uncover the mystery surrounding his father's death. He's one of the hippies rigorously persecuted by the police and marked as “damaged youth”... (Finále Plzeň)
(mehr)Besetzung
Richard Němec
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Tomáš Bambušek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
#martyisdead (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Jitka Schneiderová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Jan Španbauer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
#martyisdead (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Roman Mrázik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Jana Plodková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Ladislav Hampl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Jiří Černý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Ondřej Malý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Robert Mikluš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Daniel Tůma
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Pavel Gajdoš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Tobiáš Rímský
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Joshua Adam Kostel
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Jiří Maryško
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Pavel Lagner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Anita Krausová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Vasil Fridrich
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Prokop Zach
Tschechien
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Božena (2021) (Serie)