Mitwirkende:
Rastislav Sokol, Juraj Kemka, Róbert Jakab, Samo Trnka, Kristína Svarinská, Marián Mitaš, Peter Sklár, Roman Luknár, Milan Ondrík, Barbora Švidraňová (mehr)Mitwirkende
Gabriela Dzuríková
Tschechoslowakei
Andy Kraus
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Reverend (1989) (Fernsehfilm)
Stůl pro čtrnáct (1978) (Fernsehfilm)
Viki Ráková
Tschechoslowakei
Kristína Vaculík Turjanová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Všetko za národ (2011) (Theateraufzeichnung)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Obrus s monogramom (1998) (Fernsehfilm)
Dávid Hartl
Slowakei
Beste Filme:
Jozef Mak (2021) (Fernsehfilm)
Nedodržaný sľub (2009)
Ostrým nožom (2019)
Eva Máziková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pacho, hybský zbojník (1975)
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (Konzert)
Smršť (2024)
Vica Kerekes
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Anděl Páně 2 (2016)
Příběh kmotra (2013)
Nedodržaný sľub (2009)
Karin Haydu
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muzikál (1993)
Na krásnom modrom Dunaji (1994)
Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný (1992)
Marek Fašiang
Beste Filme:
Oteckovia - Finále (2022) (Fernsehfilm)
Noël Czuczor
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die sieben Raben (2015)
Ophelia (2018)
Správa (2020)
Nela Pocisková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (Konzert)
Andrej Bičan
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Krysař (2000) (Theateraufzeichnung)
Heloisa (1994) (Fernsehfilm)
Veľmi starí obaja (1995) (Fernsehfilm)
Marek Majeský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (Fernsehfilm)
Kandidát (2013)
Amnestie (2019)
Martin Mňahončák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Uprising - Der Aufstand (2001) (Fernsehfilm)
Klietka (1999) (Fernsehfilm)
Zuzana Porubjaková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nedodržaný sľub (2009)
Parralel (2018)
Lóve (2011)
Eugen Libezniuk
Sowjetunion
Beste Filme:
Herec (2020) (Serie)
Želary (2003)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Erika Judínyová
Tschechoslowakei
Štefan Skrúcaný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (Konzert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (Theateraufzeichnung)
Modrá ruža (1996) (Fernsehfilm)
Alena Pajtinková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Statky zmätky (2009) (Theateraufzeichnung)
Ostrým nožom (2019)
Filmoviedky: Nočný trezor (2011) (Fernsehfilm)
Roman Poláčik
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maria Theresia (2017) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Der Dolmetscher (2018)