Folgen(25)
-
Zlaté časy (S04E01)
-
Dům u řeky (S04E02)
-
Doba ledová (S04E03)
-
Otázka cti (S04E04)
-
Fair Trade (S04E05)
-
Párty (S04E06)
-
Zanzibar (S04E07)
-
Bratři (S04E08)
-
Motýl (S04E09)
-
Bažina (S04E10)
-
Malinin případ (S04E11)
-
Můj dům, můj hrad (S04E12)
-
Umlčen (S04E13)
-
Tři ženy (S04E14)
-
Starý přítel (S04E15)
-
Lucy (S04E16)
-
Nastavený čas (S04E17)
-
Výlet s Emou (S04E18)
-
Z dobré rodiny (S04E19)
-
Bóža (S04E20)
-
Pod maskou (S04E21)
-
Lži (S04E22)
-
Tekuté zlato (S04E23)
-
Domove, sladký domove (S04E24)
-
V přímém přenosu (S04E25)
Besetzung
Matyáš Řezníček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Stanislava Jachnická
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Jana Bernášková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Nina Horáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kafe & Cigárko (2017) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)
Filip Bařina
Tschechien
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Martina Delišová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Totems (2022) (Serie)
Zuzana Zlatohlávková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Martin E. Kyšperský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Mikuláš Křen
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Petr Jeřábek
Beste Serien:
Docent (2023) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Inspektor Max (2018) (Serie)
Jitka Ježková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Kateřina Jandáčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Bořek Slezáček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Charité (2017) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Dalibor Buš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Zákony vlka (2023) (Serie)
Jakub Kohl
Beste Serien:
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Draculův švagr (1996) (Serie)
Martin Hejný
Tschechien
Beste Serien:
Hořký svět (2022) (Serie)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (Serie)
Život je ples (2012) (Serie)
Zdeněk Žák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Vendula Fialová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Kateřina Lojdová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Ďábel v Praze (1996) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)