Folgen(25)
-
Zlaté časy (S04E01)
-
Dům u řeky (S04E02)
-
Doba ledová (S04E03)
-
Otázka cti (S04E04)
-
Fair Trade (S04E05)
-
Párty (S04E06)
-
Zanzibar (S04E07)
-
Bratři (S04E08)
-
Motýl (S04E09)
-
Bažina (S04E10)
-
Malinin případ (S04E11)
-
Můj dům, můj hrad (S04E12)
-
Umlčen (S04E13)
-
Tři ženy (S04E14)
-
Starý přítel (S04E15)
-
Lucy (S04E16)
-
Nastavený čas (S04E17)
-
Výlet s Emou (S04E18)
-
Z dobré rodiny (S04E19)
-
Bóža (S04E20)
-
Pod maskou (S04E21)
-
Lži (S04E22)
-
Tekuté zlato (S04E23)
-
Domove, sladký domove (S04E24)
-
V přímém přenosu (S04E25)
Besetzung
Mikuláš Čížek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Případ Roubal (2021) (Serie)
Klaudia Dudová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Ondřej Dvořák
Beste Serien:
Specialisté (2017) (Serie)
Jaroslav Blažek
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Mužketýři (2021) (Serie)
Martin Cikán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Polda (2016) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Filip Tomsa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Zdeňka Goričev Hrdličková
Beste Serien:
Specialisté (2017) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Robert Jašków
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Martin Hruška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Barbora Janatková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Karolína Krézlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Das Boot (2018) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Sanitka 2 (2013) (Serie)
Gustav Hašek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Natalie Golovchenko
Ukraine
Jan Slovák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Michaela Badinková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Za mestskými múrmi (1998) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Nejlepší trapasy (2013) (Serie)
Dana Poláková
Beste Serien:
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Broučci (1995) (Serie)
Martin Preiss
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Michaela Petřeková
Tschechien
Beste Serien:
Extraktoři (2023) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Jan Hofman
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vedlejší produkt (2024) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Interview with the Vampire (2022) (Serie)
Andrei Toader
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)