Staffel(2) / Folgen(27)
Besetzung
Jan Vondráček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (Serie)
Robert Nebřenský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Otmar Brancuzský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Michal Slaný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Kamila Sedlárová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Josef Kubáník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Půlnoční zpověď (2023) (Serie)
Temný Kraj (2017) (Serie)
Lucie Černíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Méďové na cestách (2013) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Proč bychom se netopili (2009) (Serie)
Pavel Batěk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Martin Písařík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Dopad (2023) (Serie)
Kristýna Badinková Nováková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Karel Zima
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Martin Pechlát
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Rédl (2018) (Serie)
Eva Švankmajerová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
V.I.P. vraždy (2016) (Serie)
Stanislava Bartošová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Fantom operety (1970) (Serie)
Tomáš Kořének
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Libor Hruška
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Jana Matějcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (Serie)
Pavla Bečková
Tschechien
Beste Serien:
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Milan Duchek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Veronika Petrová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)