Drehbuch:
Štefan TitkaMusik:
Jens LangbeinBesetzung:
Tereza Hof, Michal Dalecký, Miroslav Donutil, Jan Cina, Matěj Hádek, Roman Zach, Vincent Navrátil, Marek Holý, Anna Stropnická, Veronika Lazorčáková, Václav Jílek, Anna Kratochvílová (mehr)Folgen(8)
-
Tři odstíny smrti (S04E01)
-
Hon na vraha (S04E02)
-
Jak básníci přicházejí o život (S04E03)
-
Smrt na konci světa (S04E04)
-
Vyhoďme ho z kola ven (S04E05)
-
Hra na vraždu (S04E06)
-
Vražedná večeře (S04E07)
-
Královská rošáda (S04E08)
Besetzung
Kajetán Písařovic
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Branislav Mazúch
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
David Punčochář
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Alexander Hemala
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Alles Gute (2009) (Serie)
Ivan Vyskočil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Vlastimil Zavřel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Regina Rázlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Daniela Bartáková
Rumänien
Beste Serien:
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Die Tintenfische aus dem zweiten Stock (1986) (Serie)
Sanitka (1984) (Serie)
Jaroslava Pokorná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Alena Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Viera Pavlíková
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Oldřich Vlach
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Andrej Polák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Helena Brabcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Das Krankenhaus am Rande der Stadt (1977) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Sandra Černodrinská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Život je hra (2018) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Petra Lustigová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Radim Fiala
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Jan Hofman
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vedlejší produkt (2024) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Interview with the Vampire (2022) (Serie)
Anežka Hessová
Tschechien
Beste Serien:
Pizza Boy (2015) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Jan Strejcovský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)