Familie
Slowakei,
(2020–2021)
Folgen(180)
-
Episode 31 (S04E31)
-
Episode 32 (S04E32)
-
Episode 33 (S04E33)
-
Episode 34 (S04E34)
-
Episode 35 (S04E35)
-
Episode 36 (S04E36)
-
Episode 37 (S04E37)
-
Episode 38 (S04E38)
-
Episode 39 (S04E39)
-
Episode 40 (S04E40)
-
Episode 41 (S04E41)
-
Episode 42 (S04E42)
-
Episode 43 (S04E43)
-
Episode 44 (S04E44)
-
Episode 45 (S04E45)
-
Episode 46 (S04E46)
-
Episode 47 (S04E47)
-
Episode 48 (S04E48)
-
Episode 49 (S04E49)
-
Episode 50 (S04E50)
-
Episode 51 (S04E51)
-
Episode 52 (S04E52)
-
Episode 53 (S04E53)
-
Episode 54 (S04E54)
-
Episode 55 (S04E55)
-
Episode 56 (S04E56)
-
Episode 57 (S04E57)
-
Episode 58 (S04E58)
-
Episode 59 (S04E59)
-
Episode 60 (S04E60)
Besetzung
Ján Koleník
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Za sklom (2016) (Serie)
Extraktoři (2023) (Serie)
Druhá šanca (2022) (Serie)
Zuzana Mauréry
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Filip Tůma
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Druhá šanca (2022) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Susedia (2006) (Serie)
Monika Hilmerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Druhá šanca (2022) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Ako divé husi (2000) (Serie)
Branislav Deák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (Serie)
Marek Fašiang
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Svätý Max (2022) (Serie)
Dunaj, k vašim službám (2023) (Serie)
Vladimír Kobielský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Druhá šanca (2022) (Serie)
Za mestskými múrmi (1998) (Serie)
Romana Ondrejkovičová
Slowakei
Beste Serien:
Prázdniny (2017) (Serie)
Oteckovia (2018) (Serie)
Svet podľa Evelyn (2015) (Serie)
Oliver Oswald
Beste Serien:
Superhrdinovia (2014) (Serie)
Oteckovia (2018) (Serie)
Zita na krku (2011) (Serie)
Maroš Baňas
Beste Serien:
Oteckovia (2018) (Serie)
Laura Gavaldová
Beste Serien:
Oteckovia (2018) (Serie)
Izabela Gavorníková
Slowakei
Beste Serien:
Oteckovia (2018) (Serie)
Tobias Král
Beste Serien:
Einstein (2023) (Serie)
Oteckovia (2018) (Serie)
Búrlivé víno (2012) (Serie)
Karina Qayumová
Beste Serien:
Oteckovia (2018) (Serie)
Čert nikdy nespí (2016) (Serie)
Jakub Horák
Beste Serien:
Oteckovia (2018) (Serie)
Kristína Vaculík Turjanová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Výnimočná Nikol (2022) (Serie)
Daniel Rovňák
Beste Serien:
Oteckovia (2018) (Serie)
Petra Gavláková
Slowakei
Beste Serien:
Maria Theresia (2017) (Serie)
Výnimočná Nikol (2022) (Serie)
Dunaj, k vašim službám (2023) (Serie)