Zločiny Velké Prahy
Regie:
Jaroslav BrabecDrehbuch:
Petr ZikmundKamera:
Pavel BerkovičMusik:
Jan PonocnýBesetzung:
Jaroslav Plesl, Jiří Langmajer, Denis Šafařík, Lenka Vlasáková, Sabina Rojková, Darija Pavlovičová, Ildikó Vargová, Lucie Žáčková, Mira Štěpánová, Jiří Bartoška, Miroslav Táborský, Ondřej Malý (mehr)Besetzung
Jaroslav Plesl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jiří Langmajer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Denis Šafařík
Tschechien
Beste Serien:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Pan profesor (2021) (Serie)
Lenka Vlasáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Sabina Rojková
Tschechien
Beste Serien:
Maria Theresia (2017) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Profesor T. (2018) (Serie)
Darija Pavlovičová
Tschechien
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
To se vysvětlí, soudruzi! (2024) (Serie)
Ildikó Vargová
Beste Serien:
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Lucie Žáčková
Tschechoslowakei
Mira Štěpánová
Beste Serien:
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Jiří Bartoška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Miroslav Táborský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Škola za školou (1981) (Serie)
Ondřej Malý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Pavel Liška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (Serie)
Tereza Hof
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Josef Carda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Vilém Udatný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Pavel Lagner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Viktor Limr
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Zločiny Velké Prahy (2021) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Zuzana Hodková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Kirschenkönigin (2004) (Serie)
Charles II: The Power & the Passion (2003) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Anita Krausová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)