Tschechien,
2019, 5 h 39 min
(Minutenlänge: 55–58 min)
Regie:
Robert SedláčekDrehbuch:
Václav HašekKamera:
Jan ŠusterMusik:
Michal RatajBesetzung:
Jiří Mádl, Eliška Křenková, Robert Řasa, Štěpán Benoni, Aleš Bílík, Martin Havelka, Jan Novotný, Martin Pechlát, Jacob Erftemeijer, Jan Komínek (mehr)Folgen(6)
-
Pomáhat a chránit (E01)
-
Střet zájmů (E02)
-
Nepřátelé státu (E03)
-
Otevřená válka (E04)
-
Justice (E05)
-
Jenom vítr (E06)
Besetzung
Hana Hříbalová
Beste Serien:
Sever (2019) (Serie)
Anna Brázdilová
Beste Serien:
Sever (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Emil Valchář
Beste Serien:
Sever (2019) (Serie)
Tátové na tahu (2018) (Serie)
Taťjana Medvecká
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Jan Hájek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Zdeněk Košata
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Arnošt Proschek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kamarádi (1969) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Milada Janderová-Kratochvílová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Straty a nálezy (1974) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Daniel Řehoř
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
Duch (2022) (Serie)
Klára Klaudyová
Beste Serien:
Sever (2019) (Serie)
Iveta Jiřičková
Tschechoslowakei
Nora Rosenbaumová
Beste Serien:
Sever (2019) (Serie)
Pavla Beretová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Martin Myšička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Petra Nesvačilová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Josef Honzík
Beste Serien:
Matematika zločinu (2023) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Simona Miklószyová
Beste Serien:
Sever (2019) (Serie)
Hana Ornestová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sever (2019) (Serie)
Lucie Trmíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Lenka Novotná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
Oktoberfest 1900 (2020) (Serie)