Zdivočelá země - Série 3 (2008) (Staffel)
Regie:
Hynek BočanKamera:
Vladimír HolomekMusik:
Zdeněk BartákBesetzung:
Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jakub Wehrenberg, Václav Chalupa, Jiří Schmitzer, Oldřich Vlach, Jakub Zdeněk, Jan Teplý ml., Radim Kalvoda, Zbyněk Fric, Jiří Lábus, Otakar Brousek ml. (mehr)Besetzung
Dáša Kouřilová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Renata Rychlá
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Veronika Jeníková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Petra Špalková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Matyáš Valenta
Tschechien
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Tomáš Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Radek Holub
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
David Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Les Misérables - Gefangene des Schicksals (2000) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Andrea Sousedíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Manželská tonutí (1996) (Serie)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (Serie)
Denisa Demeterová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Miroslav Kaman
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Hospoda (1996) (Serie)
Lubomír Kostelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Lubor Šplíchal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Martin Sitta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Adam Mišík
Tschechien
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Anna Marie Valentová
Tschechien
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Ulice (2005) (Serie)
Rozálie Kotyková
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Hraběnky (2007) (Serie)
Jiří Schmiedt
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)