Regie:
Karel KachyňaKamera:
Andrej BarlaMusik:
Petr HapkaBesetzung:
Petr Kroutil, Václav Chalupa, Aňa Geislerová, Tatiana Dyková, Andrea Elsnerová, Michal Pavlata, Tomáš Matonoha, Andrea Černá, Jitka Ježková, Jan Bidlas, Jana Panská, Jan Vondráček, Miroslav Vrba (mehr)Folgen(5)
-
Zimní příhoda (E01)
-
Májová kouzelnice (E02)
-
Zamřížovaný charleston (E03)
-
Hotel pro sourozence (E04)
-
Smutné podzimní blues (E05)
Besetzung
Ladislav Potměšil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Kateřina Kaira Hrachovcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Prima sezona (1994) (Serie)
Single Man (2017) (Serie)
O ztracené lásce (2002) (Serie)
Jiří Hladík
Beste Serien:
Prima sezona (1994) (Serie)
Tereza Duchková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Arrowsmith (1997) (Serie)
Prima sezona (1994) (Serie)
Lékárníkových holka (1996) (Serie)
Pavel Řezníček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Tomáš Kudrna
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Prima sezona (1994) (Serie)
Lenka Vlasáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Hana Frejková
Großbritannien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Atlantic Crossing (2020) (Serie)
Klára Jandová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Oleg Reif
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Draculův švagr (1996) (Serie)
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (Serie)
Hanuš Bor
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Milan Charvát
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Gagman (1987) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Zdeněk Palusga
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Milan Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ondřej Škoch
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Prima sezona (1994) (Serie)
Ota Filip
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Prima sezona (1994) (Serie)
Petr Musil
Beste Serien:
Prima sezona (1994) (Serie)
Bohumil Klacl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Prima sezona (1994) (Serie)
Stíny v mlze (2022) (Serie)
Hvězdy nad hlavou (2021) (Serie)
Jan Zrzavý
Beste Serien:
Prima sezona (1994) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Mordparta (2016) (Serie)
Alexandra Karpenková
Beste Serien:
Prima sezona (1994) (Serie)