Regie:
Jiří Sequens st.Kamera:
Josef HanušMusik:
Zdeněk LiškaBesetzung:
Vladimír Brabec, Rudolf Jelínek, František Němec, Miloš Willig, Ladislav Mrkvička, Vladimír Ráž, Josef Větrovec, Pavla Maršálková, Emil Horváth ml., Elo Romančík, Eva Sitta, Josef Langmiler (mehr)Folgen(10)
-
Pán ze Salcburku (S03E01)
-
Tatranské pastorále (S03E02)
-
Šťastný a veselý (S03E03)
-
Klauni (S03E04)
-
Štvanice (S03E05)
-
Studna (S03E06)
-
Rukojmí v Bella Vista (S03E07)
-
Poselství z neznámé země (S03E08)
-
Mimikry (S03E09)
-
Růže pro Zemana (S03E10)
Besetzung
Jan Pohan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Milan Klásek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Josef Vondráček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Třetí patro (1985) (Serie)
Bezirksverwaltung der 'K' Prag (1982) (Serie)
Jiří Lábus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Jaroslav Drbohlav
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Bezirksverwaltung der 'K' Prag (1982) (Serie)
Oldřich Vlach
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Hana Pastejříková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (Serie)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (Serie)
Marie Logojdová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Bez ženské a bez tabáku (1980) (Serie)
Stavy rachotí (1983) (Serie)
Oldřich Kaiser
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Podivuhodné příběhy Šimona a Penelopky (1989) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jarmila Smejkalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hamster im Nachthemd (1987) (Serie)
Pohádkový zeměpis (1965) (Serie)
Pan Tau (1971) (Serie)
Stella Májová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Bezirksverwaltung der 'K' Prag (1982) (Serie)
Die Kriminalfälle des Majors Zeman (1974) (Serie)
Eva Vlachová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Strašidýlko Fanfulínek (1971) (Serie)
Die Kriminalfälle des Majors Zeman (1974) (Serie)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (Serie)
Blanka Křížová
Beste Serien:
Dlouhá bílá stopa (1982) (Serie)
Die Kriminalfälle des Majors Zeman (1974) (Serie)
Velitel (1981) (Serie)
Ladislav Kazda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Petr Svárovský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Sanitka (1984) (Serie)
Jana Robenková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Nataša Kucová
Beste Serien:
Die Kriminalfälle des Majors Zeman (1974) (Serie)
Jiří Sequens ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Bronzová spirála (1988) (Serie)
Jiří Kvasnička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Ve znamení Merkura (1978) (Serie)
Karel Augusta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Es waren einmal zwei Schreiber (1972) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)