Regie:
Jaroslav HanušDrehbuch:
Jan MíkaKamera:
Jan OstenMusik:
Miroslav KořínekBesetzung:
Tomáš Töpfer, Kateřina Macháčková, Kateřina Kaira Hrachovcová, Petr Hradil, Jiřina Jirásková, Vlastimil Brodský, Blanka Bohdanová, Josef Vinklář, Pavel Soukup, Jaroslava Obermaierová (mehr)Folgen(26)
-
Královské bydlení (S01E01)
-
Rodiče a děti (S01E02)
-
Stěhování (S01E03)
-
Vyhazov (S01E04)
-
Sto padesát metrů čtverečních (S01E05)
-
Podraz (S01E06)
-
Konkurs (S01E07)
-
Klíční kost (S01E08)
-
Facka (S01E09)
-
Návrat ztraceného syna (S01E10)
-
Operace (S01E11)
-
Závěť (S01E12)
-
Čtyřicet plus jedna (S01E13)
-
Školka (S01E14)
-
Trestní oznámení (S01E15)
-
U konce s dechem (S01E16)
-
Ředitelka (S01E17)
-
Havárie (S01E18)
-
Výpověď (S01E19)
-
Svedený a opuštěný (S01E20)
-
Ukazatel směru (S01E21)
-
Neposkvrněné početí (S01E22)
-
Přemysl Otakar II. (S01E23)
-
Host do domu (S01E24)
-
Kdo s koho (S01E25)
-
Konečně začátek (S01E26)
Besetzung
Martin Drahovzal
Beste Serien:
Život na zámku (1995) (Serie)
Blanka Hanousková
Beste Serien:
Život na zámku (1995) (Serie)
Pavel Kružík
Beste Serien:
Život na zámku (1995) (Serie)
Marcela Málková
Beste Serien:
Život na zámku (1995) (Serie)
Markéta Krčmářová
Beste Serien:
Život na zámku (1995) (Serie)
Jana Synková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Saturnin (1994) (Serie)
Hamster im Nachthemd (1987) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Ladislav Trojan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Antonín Procházka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vladimír Tausinger
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Gagman (1987) (Serie)
Život na zámku (1995) (Serie)
Redakce (2004) (Serie)
Saša Rašilov nejml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Napoleon (2002) (Serie)
Jaroslava Hanušová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Oběti (1999) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Kde padají hvězdy (1996) (Serie)
Bronislav Poloczek
Polen
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Václav Upír Krejčí
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Světlu vstříc (2018) (Serie)
Život na zámku (1995) (Serie)
Eva Vaňátková-Kubíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Doktor z vejminku (1982) (Serie)
Život na zámku (1995) (Serie)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (Serie)
Jana Holcová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Radka Stupková
Tschechoslowakei
Jiří Zahajský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Jan Čenský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Alena Karešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie) - Schauspieler*in, Erzähler
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Fantom operety (1970) (Serie)