Russland,
2012
Folgen(8)
-
Institut založnikov (S03E01)
-
Běšenyje děňgi (S03E02)
-
Bolšoj kuš (S03E03)
-
Foling in lav (S03E04)
-
Tělochranitěl (S03E05)
-
Starik i merija (S03E06)
-
Slučaj na ochotě (S03E07)
-
Ljubov i baraban (S03E08)
Besetzung
Zoya Yuryevna Buryak
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Vladimir Matveev
Sowjetunion
Beste Serien:
Trockij (2017) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Master i Margarita (2005) (Serie)
Sergey Peregudov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Stepan Balakshin
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Olga Pavlovets
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)
Dve storony odnoj Anny (2009) (Serie)
Mikhail Tryasorukov
Beste Serien:
Specnaz (2002) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Brežněv (2005) (Serie)
Dmitriy Vorobyov
Sowjetunion
Beste Serien:
Trockij (2017) (Serie)
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Dmitriy Averin
Sowjetunion
Beste Serien:
Trockij (2017) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Sofya Gorelik
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Dmitriy Podnozov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Velikaja (2015) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksandr Novikov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Yanina Sokolovskaya
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Aleksandr Andreev
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Margarita Bychkova
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Brežněv (2005) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Andrey Sharkov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ubojnaja sila (2000) (Serie)
Master i Margarita (2005) (Serie)
Brežněv (2005) (Serie)
Sergey Evdokimov
Sowjetunion
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Aleksey Revyakin
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Andrey Shipitsyn
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Aleksandr Marushev
Beste Serien:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Mažor (2014) (Serie)
Dmitriy Murashev
Sowjetunion
Beste Serien:
Děti Arbata (2004) (Serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (Serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (Serie)