Slunečná - Série 1 (2020) (Staffel)
Regie:
Libor KodadDrehbuch:
David HolýKamera:
Jakub ŠevčíkBesetzung:
Eva Salvatore Burešová, Barbora Jánová, Pavla Tomicová, Jana Stryková, Filip Tomsa, Martina Preissová, Jan Šťastný, Iva Hüttnerová, Martin Sitta, Marek Lambora, Lukáš Langmajer, Eva Holubová (mehr)Besetzung
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Barbora Jánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Pavla Tomicová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (Serie)
Comeback (2008) (Serie)
Jana Stryková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Legends (2014) (Serie)
Filip Tomsa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Martina Preissová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Krev zmizelého (2006) (Serie)
Jan Šťastný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Iva Hüttnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Martin Sitta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Marek Lambora
Tschechien
Beste Serien:
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Malá velká liga (2023) (Serie)
Lukáš Langmajer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Vinaři (2014) (Serie)
Eva Holubová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Historky od krbu (1994) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Filip Blažek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Lucie Benešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Die Rückkehr der Märchenbraut (1993) (Serie)
Horákovi (2006) (Serie)
Dana Batulková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Roman Tomeš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slunečná (2020) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Doktoři z Počátků (2013) (Serie)
Ondřej Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
Jan Plouhar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Lucie Polišenská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Tereza Brodská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)