Regie:
Jiří Sequens st.Kamera:
Alois JiráčekMusik:
Miloš VacekBesetzung:
František Smolík, Ludmila Vendlová, Stanislav Remunda, Josef Bek, Renata Olárová, Milena Asmanová, Jaroslava Adamová, Bohumil Smutný, Růžena Lysenková (mehr)Besetzung
František Smolík
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Škola základ života (1938)
Dnes naposled (1958)
Ludmila Vendlová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Stříbrný vítr (1954)
Aus meinem Leben (1955)
Objev na Střapaté hůrce (1962)
Stanislav Remunda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Petroleumlampen (1971)
Čapkovy povídky (1947)
Josef Bek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Láska jako trám (1967) (Fernsehfilm)
Bílá paní (1965)
Renata Olárová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vorstadtromanze (1958)
Zwei Frauen und ein Revolver (1968)
Útěk ze stínu (1958)
Milena Asmanová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Kamenný řád (1975) (Serie)
Vincenz Priessnitz (1999)
Jaroslava Adamová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Balada z hadrů (1960) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Bohumil Smutný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž, který stoupl v ceně (1967)
Portáši (1947)
Moudrý Engelbert (1968) (Fernsehfilm)
Růžena Lysenková
Ungarn
Beste Filme:
Die Stieftochter des Wilddiebes oder Im Sumpfe der Großstadt (1949)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Probuzení (1959)
Oldřich Vykypěl
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Alle guten Landsleute (1968)
Jan Hus (1954)
Jan Žižka (1955)
Světla Svozilová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Hrdinové okamžiku (1961) (Serie)
Václav Kaňkovský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Scapinova šibalství (1980) (Fernsehfilm)
Auf dem Kometen (1970)
Der Phantastische Planet (1973)
Svatopluk Skládal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Alle guten Landsleute (1968)
Miloš Willig
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Hexenjagd (1969)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Das Tal der Bienen (1967)
Ladislav Trojan
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Miloš Hlavica
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (Theateraufzeichnung)
Genij vlasti (1998) (Fernsehfilm)
Josef Kemr
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Oldřich Hoblík
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Das Gewissen (1948)
Jan S. Kolár
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Kaiser und sein Bäcker (1951)
Poslední mohykán (1947)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Jindřich Narenta
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Der Leichenverbrenner (1968)
Lauf, Ober, lauf! (1980)