Povstalecká história
Regie:
Andrej LettrichKamera:
Tibor BiathMusik:
Svetozár StračinaBesetzung:
Štefan Kvietik, Emília Vášáryová, Július Vašek, Michal Gučík, Dušan Jamrich, Michal Dočolomanský, Vladimír Brabec, Elo Romančík, Radoslav Brzobohatý, Otakar Brousek st., Svatopluk Matyáš (mehr)Besetzung
Štefan Kožka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Ján Bzdúch
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Povstalecká história (1984) (Serie)
Alexander Kučerenko
Sowjetunion
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Povstalecká história (1984) (Serie)
Jaroslav Vrzala
Tschechoslowakei
Beste Serien:
...a teraz sa rozhodni (1980) (Serie)
Povstalecká história (1984) (Serie)
Škola detektívky (1989) (Serie)
Václav Stýblo
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Sanitka (1984) (Serie)
Povstalecká história (1984) (Serie)
Vladimír Durdík ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Nech žije deduško (1978) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Ivan Letko
Tschechoslowakei
Beste Serien:
V tieni vlkov (1971) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Neporaziteľná Vilma (1976) (Serie)
Andrej Hryc
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Klaus-Peter Thiele
Deutsches Reich
Beste Serien:
Archiv des Todes (1980) (Serie)
Povstalecká história (1984) (Serie)
Polizeiruf 110 (1971) (Serie)
Vladimír Kostovič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Naši synovia (1975) (Serie)
Anna Javorková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Ján Mildner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Jedenáste prikázanie (1977) (Serie)
Miesto v dome (1976) (Serie)
Sylvia Turbová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Tři spory (1981) (Serie)
Straty a nálezy (1974) (Serie)
Anton Mrvečka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Naši synovia (1975) (Serie)
V tieni vlkov (1971) (Serie)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Zuzana Kocúriková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
A. C. Dupin greift ein (1970) (Serie)
Ungewöhnliche Geschichten (1970) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Teodor Piovarči
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Ľubomír Paulovič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Ivan Palúch
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Naši synovia (1975) (Serie)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Vladimír Oktávec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Štúrovci (1991) (Serie)
Povstalecká história (1984) (Serie)
Martin Huba
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)