Mitwirkende:
Adéla Gondíková (Moderator), Ondřej Urban (Moderator), Zorka Hejdová, Míra Hejda, David Gránský, Eva Salvatore Burešová, Přemek Forejt (mehr)Mitwirkende
Agáta Hanychová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zapomenuté světlo (1996)
Ženy, které nenávidí muže (2012) (Fernsehfilm)
Druhý dech (1988) (Serie)
Vincent Navrátil
Tschechien
Beste Filme:
Nackt unter Wölfen (2015) (Fernsehfilm)
Poslední cyklista (2014) (Fernsehfilm)
Jan Palach (2018)
Maroš Kramár
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Chrobák v hlave (2014) (Theateraufzeichnung)
Život bez konca (1982) (Serie)
Eygletiérovci (1986) (Fernsehfilm)
Sisa Sklovská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Krysař (2000) (Theateraufzeichnung)
Jana Janěková ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sluha dvou pánů (2000) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Smrt Hippodamie (2007) (Theateraufzeichnung)
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Oblomov (2002) (Theateraufzeichnung)
Král Lear (2003) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Lenka Vlasáková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ochránce (2021) (Serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
Lea (1996)
Jan Dolanský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (2006) (Theateraufzeichnung)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Fernsehfilm)
Lakomec (2003) (Fernsehfilm)
Linda Rybová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Specialita šéfkuchaře (1999) (Fernsehfilm)
Leidenschaft in dunklen Tagen (2001)
Slečna Julie (1999) (Theateraufzeichnung)
David Prachař
Tschechoslowakei
Saša Rašilov nejml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Einzelgänger (2000)
Swingtime (2007) (Fernsehfilm)
Naši furianti (2006) (Theateraufzeichnung)
Barbora Kodetová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Ochránce (2021) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Pavel Šporcl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (Konzert)
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Jana Bernášková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pohádky pro Emu (2016)
Děti Nagana (2023)
Cestující bez zavazadel (1998) (Fernsehfilm)
Rudolf Merkner
Tschechoslowakei
Lucie Benešová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Povodeň (2005) (Fernsehfilm)
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) (Fernsehfilm)
Blázni a děvčátka (1989)
Tomáš Matonoha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Wilde Bienen (2001)
Probudím se včera (2012)
Bára Basiková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Obraz Doriana Graye (2010) (Theateraufzeichnung)
Pocta muzikálům (2017) (Konzert)
Pražákům, těm je hej (1990)
Vilém Čok
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hity 89 (1989) (Konzert)
Obraz Doriana Graye (2010) (Theateraufzeichnung)
Angelika (2007) (Theateraufzeichnung)