Folgen(16)
-
Kóma (S02E01)
-
Magnet na ženy (S02E02)
-
Taxikár (S02E03)
-
Falošná hra (S02E04)
-
Jedna žena nestačí (S02E05)
-
Školský kabinet (S02E06)
-
Zrkadlo (S02E07)
-
Pravá viera (S02E08)
-
Černoško (S02E09)
-
Posadnutý svokor (S02E10)
-
Prekliata dedina (S02E11)
-
Rodinný podnik (S02E12)
-
Zlatokopka (S02E13)
-
Pornoherci (S02E14)
-
Callgirl (S02E15)
-
Dvojitá tvár (S02E16)
Besetzung
Kristína Tóthová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nesmrteľní (2010) (Serie)
1890 (2017) (Serie)
Prázdniny (2017) (Serie)
Ján Dobrík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Klamstvo (2023) (Serie)
Červené pásky (2020) (Serie)
František Javorský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Škriatok (1995) (Serie)
Ingrid Filanová-Žirková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život bez konca (1982) (Serie)
Vrabce z Tŕnia (1984) (Serie)
Smejeme sa storočiami (1983) (Serie)
Štefan Richtárech
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Kriminálka Kraj (2022) (Serie)
Katarína Križanová
Beste Serien:
Štúrovci (1991) (Serie)
Aféry (2010) (Serie)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (Serie)
Ida Rapaičová
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Nikto nie je doma (1972) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Tajomný ostrov (1984) (Serie)
Ivan Kollár
Beste Serien:
Aféry (2010) (Serie)
Henrieta Jančišinová Kolláriková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Websterovci (2017) (Serie)
Ako som prežil (2009) (Serie)
Šťastná rybka (2022) (Serie)
Kamil Kollárik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Websterovci (2017) (Serie)
Za mestskými múrmi (1998) (Serie)
Jana Zvaríková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Štúrovci (1991) (Serie)
Petra Millerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Otecko sa mi nepáči (1991) (Serie)
Rex (2017) (Serie)
Dr. Ludsky (2011) (Serie)
Dušan Kaprálik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Naši synovia (1975) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Júlia Horváthová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Aféry (2010) (Serie)
Rodinné prípady (2012) (Serie)
Pavol Katrinec
Beste Serien:
Odsúdené (2009) (Serie)
Dr. Ludsky (2011) (Serie)
Aféry (2010) (Serie)
Daniela Kuffelová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Milenky (2018) (Serie)
Dr. Dokonalý (2012) (Serie)
Juraj Adamík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Škriatok (1995) (Serie)
Odsúdené (2009) (Serie)
Jana Bútorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Aféry (2010) (Serie)
V mene zákona (2009) (Serie)