Regie:
Marta GogálováDrehbuch:
Hilda GábrišováKamera:
Cyril AzorMusik:
Ada RehorováBesetzung:
Božidara Turzonovová, Ivan Mistrík, Ina Gogálová, Kamila Magálová, Leopold Haverl, Ivan Romančík st., Eva Rysová, Alžbeta Bárthová-Pietorová, Milan Drotár, Jana Plichtová, Oľga Šalagová (mehr)Besetzung
Božidara Turzonovová
Bulgarien
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Romulus Veľký (1992) (Fernsehfilm)
Kým kohút nezaspieva (1972)
Ivan Mistrík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das höhere Prinzip (1960)
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Fernsehfilm)
Medená veža (1970)
Ina Gogálová
Tschechoslowakei
Kamila Magálová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Divadelná komédia (1994) (Theateraufzeichnung)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Chrobák v hlave (2014) (Theateraufzeichnung)
Leopold Haverl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Der Boxer und der Tod (1962)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Ivan Romančík st.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Zuzanka Hraškovie (1991) (Fernsehfilm)
Tiene v raji (1986) (Fernsehfilm)
Život bez konca (1982) (Serie)
Eva Rysová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Portrét Doriana Graya (1969) (Fernsehfilm)
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (Fernsehfilm)
Alžbeta Bárthová-Pietorová
Königreich Ungarn
Beste Filme:
Bičianka z doliny (1981) (Fernsehfilm)
Tri dcéry (1967)
Balada o mŕtvych očiach (1988) (Fernsehfilm)
Milan Drotár
Beste Filme:
Das Geschäft in der Hauptstraße (1965)
Študent (1990) (Fernsehfilm)
Bocianie hniezdo (1981) (Serie)
Jana Plichtová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Petroleumlampen (1971)
Život bez konca (1982) (Serie)
Straty a nálezy (1974) (Serie)
Oľga Šalagová
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Kubo (1965) (Fernsehfilm)
Staroružová dráma (1989) (Fernsehfilm)
Sonne im Netz (1962)
Ivan Matulík
Beste Filme:
Život bez konca (1982) (Serie)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (Fernsehfilm)
Ako sa Vinco zaťal (1977) (Fernsehfilm)
Zuzana Kocúriková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Sluha dvoch pánov (1976) (Theateraufzeichnung)
Die Jungfrau und das Ungeheuer (1978)
Katarína Orbánová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Straty a nálezy (1974) (Serie)
Jennie Gerhardtová (1979) (Fernsehfilm)
Jana Ravingerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pohľad do zrkadla (1981) (Fernsehfilm)
Drahý strýčko (1984) (Fernsehfilm)
Mat na dvadsať ťahov (1984) (Fernsehfilm)
Emília Došeková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Tiene v raji (1986) (Fernsehfilm)
Bičianka z doliny (1981) (Fernsehfilm)
Anton Korenči
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Červené víno (1976) (Fernsehfilm)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Louis Pasteur (1977) (Fernsehfilm)
Ján Venéni
Slowakischer Staat
Beste Filme:
Hernani (1967) (Fernsehfilm)
Tiene v raji (1986) (Fernsehfilm)
Maroško (1968) (Fernsehfilm)
Dušan Tarageľ
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Na skle maľované (1980) (Fernsehfilm)
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Henrich IV. (1987) (Theateraufzeichnung)
Oľga Vronská
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sváko Ragan (1976) (Fernsehfilm)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Fernsehfilm)
Na Bukvovom dvore (1993) (Fernsehfilm)