Regie:
Otakar FukaKamera:
Josef IllíkMusik:
Petr HapkaBesetzung:
Petr Kostka, Jorga Kotrbová, Magdalena Reifová, Magdalena Bičíková, Zdena Hadrbolcová, Laďka Kozderková, Jiří Kodet, Jana Andresíková, Nina Divíšková (mehr)Besetzung
Petr Kostka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Das höhere Prinzip (1960)
Jorga Kotrbová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Phantastische Planet (1973)
Racek (1996) (Theateraufzeichnung)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Magdalena Reifová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Herren Jungen (1975)
Saxana - Mädchen auf dem Besenstiel (1971)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Magdalena Bičíková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Pátek není svátek (1979)
Předeme, předeme zlatou nitku (1981) (Fernsehfilm)
Čestné kolo (1973) (Fernsehfilm)
Zdena Hadrbolcová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Wildschwein ist los (1983)
Die Herren Jungen (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (Fernsehfilm)
Laďka Kozderková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Liebe zwischen Regentropfen (1979)
Der fesche Hubert (1984)
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) (Fernsehfilm)
Jiří Kodet
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Kuschelnester (1999)
Das höhere Prinzip (1960)
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Jana Andresíková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Der Scherz (1968)
Kukačka v temném lese (1984)
Nina Divíšková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (Theateraufzeichnung)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho (1991) (Theateraufzeichnung)
Ada Goll
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Luděk Kopřiva
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mein Herr, Sie sind eine Witwe (1970)
Signum laudis (1980)
Zločin lorda Savila (1967) (Fernsehfilm)
Zdeněk Dítě
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Es war einmal ein König (1954)
Lebemänner (1969)
Josef Vinklář
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Ikarův pád (1977) (Fernsehfilm)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (Theateraufzeichnung)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Jiří Hálek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Der Leichenverbrenner (1968)
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Jiří Krampol
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Jan Kuželka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus (1984)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Monika Moore
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
Slaměný klobouk (1971)
Einmal hin, einmal her (1988)
Antonín Hardt
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Roman Hemala
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Těžká Barbora (1960) (Theateraufzeichnung)
Balada z hadrů (1960) (Theateraufzeichnung)
Julius Hirsch
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Liebe zwischen Regentropfen (1979)
Koncert na konci léta (1979)
Pátek není svátek (1979)