Regie:
Ivan PokornýDrehbuch:
Iva ProcházkováKamera:
Lukáš HyksaMusik:
Jiří HájekBesetzung:
Ivan Trojan, Richard Krajčo, Marek Němec, Hana Vagnerová, Jiří Štrébl, Adéla Petřeková, Pavel Oubram, Martina Eliášová, Petr Panzenberger (mehr)Folgen(12)
-
Pohřbený rozvod (E01)
-
Kamarád v nouzi (E02)
-
Zlíbám tě, až zabiješ (E03)
-
Vítěz nejde do finále (E04)
-
Smrt nad zlato (E05)
-
Duch zákona (E06)
-
Ve jménu otce (E07)
-
Vražda s odpuštěním (E08)
-
Láska je černý kůň (E09)
-
Mrtvý v síti (E10)
-
Budu v tvých vzpomínkách (E11)
-
Na nejvyšší úrovni (E12)
Besetzung
Ivan Trojan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Richard Krajčo
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Iveta (2022) (Serie)
O ztracené lásce (2002) (Serie)
Hraběnky (2007) (Serie)
Marek Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Hana Vagnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Jiří Štrébl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Adéla Petřeková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kukačky (2021) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Pavel Oubram
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Martina Eliášová
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Petr Panzenberger
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Tři tygři (2019) (Serie)
Simona Stašová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Petra Bučková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Genius (2017) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
#martyisdead (2019) (Serie)
Jiří Racek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Dita Zábranská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Daniela Kolářová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Zbyněk Fric
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Monika A. Fingerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mamon (2015) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Verena Gros
Bundesrepublik Deutschland
Beste Serien:
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Martin Finger
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Vladimíra Erbová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Kapitán Exner (2017) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Adam Kraus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)