Folgen(25)
-
Zlaté časy (S04E01)
-
Dům u řeky (S04E02)
-
Doba ledová (S04E03)
-
Otázka cti (S04E04)
-
Fair Trade (S04E05)
-
Párty (S04E06)
-
Zanzibar (S04E07)
-
Bratři (S04E08)
-
Motýl (S04E09)
-
Bažina (S04E10)
-
Malinin případ (S04E11)
-
Můj dům, můj hrad (S04E12)
-
Umlčen (S04E13)
-
Tři ženy (S04E14)
-
Starý přítel (S04E15)
-
Lucy (S04E16)
-
Nastavený čas (S04E17)
-
Výlet s Emou (S04E18)
-
Z dobré rodiny (S04E19)
-
Bóža (S04E20)
-
Pod maskou (S04E21)
-
Lži (S04E22)
-
Tekuté zlato (S04E23)
-
Domove, sladký domove (S04E24)
-
V přímém přenosu (S04E25)
Besetzung
Radek Bár
Beste Serien:
Dáma a Král (2017) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Eliáš Jeřábek
Beste Serien:
Banáni (2023) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Alice Šnirychová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tři králové (1998) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Eva Leimbergerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Mamon (2015) (Serie)
Krev zmizelého (2006) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Jiří Konvalinka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Radovan Masár
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Jacob Erftemeijer
Niederlande
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Das Boot (2018) (Serie)
Šimon Bilina
Tschechien
Beste Serien:
Život je hra (2018) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Jáchym Pittermann
Tschechien
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Lucie Černá
Tschechien
Beste Serien:
Die Musketiere (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Radúz Mácha
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Já, Mattoni (2016) (Serie)
Šéfka (2022) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Svatopluk Schuller
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Gabriela Pyšná
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Hříšní lidé města brněnského (1999) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Václav Marhold
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Petr Batěk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Pavla Gajdošíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Václav Rašilov
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Radek Žák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Matematika zločinu (2023) (Serie)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Štepánka Fingerhutová
Tschechien
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Petr Šmíd
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
The Defeated (2020) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)